LKKA-Atletas Kinijoje

.

Po 11 dienų trukusio turo Kinijoje "LKKA-Atleto" komanda sugrįžo į Lietuvą. Jie Azijoje sužaidė septynerias draugiškas rungtynes su JAV komanda, kurioje žaidė žaidėjai iš įvairių Amerikos universitetų. Video galite pamatyti nuspaude Mane.

Kauniečiai iškovojo vieną pergalę, vienas sužaidė lygiosiomis ir patyrė penkis pralaimėjimus. Visas rungtynes komandos kovojo iki paskutinės sekundės ir pralaimėjimai buvo patirti nedideliu taškų skirtumu: 77:75, 82:87, 77:77, 72:79, 88:89, 77:82 ir 99:104. Amerikiečių treneriai buvo maloniai nustebinti lietuvių pataikymu iš tolimų distancijų. JAV komandos treneris Gary Forrest negailėjo gerų žodžių kalbėdamas apie mūsų žaidėjus, ypatingai jam gera įspūdį paliko Darius Gricius, Paulius Beliavičius ir Atleto aukštaūgis Tomas Urbonas, kuris dominuodavo baudos aikštelėje ir baudė amerikiečių žaidėjus įspūdingais blokais. LKKA-Atleto treneriai bei vadovai liko patenkinti išvyka į Kiniją. Kolektyvas liko labai patenkintas Pauliaus Malašausko (U-20) ir Tomo Urbono (U-19) žaidimu. Šie du žaidėjai tik grįžę prisijungė prie nacionalinių jaunimo rinktinių stovyklų. Kelionėje taip pat puikius rezultatus demonstravo ir Vidmantas Sragauskis, kuris jau pirmosiose rungtynėse pelnė 27 taškus ir buvo vienas rezultatyviausių viso turo metu.

Birželio mėnesį Atleto komanda dar darbuosis dideliu intensyvumu ir neskubės skirstytis atostogauti. Dalyvaus KKML super taurej suzais draugiskas su Kinijos U-19 komanda, su Lietuvos U-20.

Sezono pabaiga nusimato 06-29 d.

 

 

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas