LKKA-Atletas 2010-2011 sezone (papildyta 05-08)

.

 

LKKA-Atleto komandos 2010-2011 sezono apžvalga Nacionalinėje Krepšinio Lygoje.

Reguliarūjį sezoną Atleto komanda užbaigė penktoje vietoje, o iš atkrintamųjų pasitraukė ketvirtfinalyje. Nors komanda nepateko i finalinį ketverta, tačiau būtent Mūsų komandoje buvo naudingiausias lapkričio ir kovo mėnesio žaidėjas Vidmantas Sragauskis (atitinkamai 26 ir 25 naudingumo balai). Be šio pasiekimo, jam taip pat priklauso baudų metimo rekordas 14/14 per vienerias rungtynes, be to į Žalgirio Sabonio mokyklos krepšį įmetė 40 taškų. Per šį sezoną tai ne vienintelis LKKA-Atleto pagerintas rekordas NKL. Tomas Urbonas blokavo net 8 Naftos-Universiteto metimus. LKKA-Atleto komanda vadinama taikliarankių komanda, kurios snaiperiai žudo varžovus taikliais tritaškiais: Darius Gricius 8 tritaškės bombos skriejo į Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandą. Kitas snaiperis Šarūnas Vingelis tritaškius metė 44,2% taiklumu.

LKKA-Atleto komanda sezone buvo trečia pagal pelnomus taškus (78,3), antra pagal rezultatyvius perdavymus (16,2) ir trečia pagal efektyvumą (83,8)

Taip pat šį sezoną prie LKKA-Atleto trenerių štabo prisijungė LKKA trečiakursis Laimonas Eglinskas. Perspektyvus ir gerą supratimą apie krepšinio subtilybes turintis studentas, nuo sezono pradžios yra vyr.trenerio Edo Nickaus asistentas.

Ištraukas iš 2010-11 NKL sezono galite pamatyti čia.

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas