Antrojo etapo pradžia nesėkminga

.

 

Antrojo etapo pradžia LKKA-Atleto komandai susiklostė nesėkmingai. Abėjas savaitgalio rungtynes Mūsų komanda buvo priversta nusileisti varžovams.

Antrojo etapo pirmose rungtynėse, LKKA-Atleto komanda svečiuose, po atkaklios kovos, buvo priversta pripažinti Mažeikių komandos pranašuma. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:80 (18:20; 20:17; 20:14; 22:24). "Atleto" komandai negalėjo padėti sergantys Evaldas Tviraga, Paulius Malašauskas ir traumą patyręs Tauras Tamošiūnas.

LKKA-Atleto komandoje rezultatyviausi buvo: V.Sragauskis (5/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 14/16 baudos metimai) - 27 taškai. Jam puikiai talkino 10 kamuolių atkovojęs ir įmetęs 17 taškų (8/10 dvitaškiai) pelnęs Ž.Krupskis. D.Gricius - 13.

Mažeikių komandoje net penki krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių: M.Norkus - 15, po 13 - J.Warren ir D.Vaitelis, 12 taškų surinko B.Harrison bei M.Šidlauskas -10.

 

Šeštadienį, namuose, LKKA-Atleto komanda susitiko su absoliučiais Nacionalinės Krepšinio Lygos lyderiais - Pasvalio "Pieno žvaigždėmis".

Mūsų komanda priešinosi tik pirmąsias 10 minučių (20:18), o antrąjame kėlinuke varžovai pradėjo tolti iki pat ketvirtojo. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 36:47, o po trijų - jau 52:71. Tą vakarą, LKKA-Atleto komandą į priekį tempė beveik be keitimų žaidę Š.Vingelis (5/9 dvit. 3/5 trit. 6/8 baud.met.), 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rez.perdavimai - 25 taškai, V.Sragauskis - 21 (8 atk.kamuoliai) bei T.Urbonas - 12 taškų (13 atk.kamuolių).

Svečių gretose išsiskyrė dvigubą dublį atlikęs D.Griškėnas - 18 tašų ir 10 atkovotų kamuolių. G.Vileita pridėjo 16.

Galutinis rezultatas 77:89.

Sekančios namų rungtynės bus žaidžiamos Vasario 11 d. prieš Žalgirio - Sabonio mokyklą, A.Sabonio mokyklos bazėje (Pašilės g.). 

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas