LSU krepšininkams LSKL finale teko pripažinti VDU pranašumą

.

finalas2016lsklLietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionų titulus apgynė šį sezoną itin galingai rungtyniavusi ir visą sezoną nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipa. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai LSKL didžiajame finale rezultatu 108:84 (16:17, 26:24, 29:20, 37:23) palaužė kitą Kauno – Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandą.

LSU čempionams itin atkakliai – taškas į tašką – priešinosi 2,5 kėlinio, tačiau vėliau žalgiriečių Edgaro Ulanovo, Siimo Sanderio Vene ir Luko Lekavičiaus vedama VDU ekipa trūktelėjo į priekį – 84:67, o ketvirtąjį kėlinį tiesiog smaginosi gražiomis atakomis. Per ketvirtąjį kėlinį VDU sugebėjo pelnyti net 37 taškus, kai tuo tarpu LSU surinko 23 taškus.

VDU komandą į pergalę vedė ir naudingiausiu LSKL finalo žaidėju tapo Edgaras Ulanovas. Jis iš viso pelnė 37 taškus (10/14 dvit., 5/8 trit., 2/2 baudos, 14 atk. kam., 6 rez. perd., 48 naud. balai), Siimas-Sanderis Vene pridėjo 19 taškų (12 atk. kam.), Lukas Lekavičius – 13, Rytis Juknevičius ir Donatas Sabeckis – po 10, Dominykas Domarkas – 7 tšk.

Iš LSU ekipos išsiskyrė 22 taškus pelnęs Šarūnas Beniušis, 17 (9 atk. kam.) pridėjo Justas Nausėda, 15 – Modestas Žaunieriūnas, 8 – Tomas Miškinis.

VDU akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 50:28.

 „Mums šis sezonas išties istorinis: reguliariajame čempionate iškovojome visas pergales (20), tapome reguliariojo čempionato nugalėtojais. To niekada nėra padariusi nė viena LSKL komanda. Įsirašėme į istorijos puslapius. Ši komanda išties turi nugalėtojų mentalitetą. Tai labai džiugina. Sezoną pabaigėme gražia nata. Iš viso šiemet, įskaitant reguliarųjį čempionatą ir atkrintamąsias varžybas, iškovojome 22 pergalės ir nepatyrėme nė vieno pralaimėjimo. Mane, kaip trenerį, tai itin džiugina. Noriu padėkoti vyrams už darbą viso sezono metu“, – po finalinių rungtynių kalbėjo VDU ekipos treneris Arūnas Juknevičius.

LSU trenerio Edo Nickaus nuomone, jo jaunai komandai finale gana atkakliai priešintis patyrusiai ir Eurolygos žaidėjų turinčiai VDU komandai – jau pasiekimas. „Apie pergalę prieš tokią galingą VDU ekipą kol kas galime tik pasvajoti. Savo vaikinams priekaištų tikrai neturiu, kovėsi kiek galėjo, tačiau jėgos nebuvo lygios. Apgynėme pernai iškovotus LSKL vicečempionų titulus ir tai yra gerai“, – teigė E. Nickus.


 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas