“Atleto-LSU” jaunieji krepšininkai dalyvaus tarptautiniame turnyre Italijoje

.

Atletas team Lissone 2016

Kovo 25 – 28 dienomis Italijos mieste Lisone  vyks tarptautinis jaunių (U-18) krepšinio turnyras, kuriame Mūsų šaliai atstovaus Kauno „Atleto“ krepšinio klubo komanda, kuri sudaryta iš įvairių regionų krepšininku. Jaunieji krepšininkai bandys pakartoti istorine komandos 1998-ų (1 vieta) ir 2002-ų (2 vieta) pasiekimus. Nuo 1993 APL organizuoja Jaunių tarptautinį turnyrą "Citta di LISSONE", vienas iš svarbiausių jaunimo krepšinio įvykių ne tik Italijoje, bet ir Europoje. 2016 metais tai  bus 24 turnyras nuo pat 1993 m. Turnyras pasižymi stipriomis komandomis ne tik iš Europos, bet ir iš Šiaurės Amerikos. Turnyre dalyvaus 12 komandų iš septinių šalių tarp jų:

 

AP Lissone (ITA) Pallacanestro Varese (ITA), AS Pistoia Basket 2000 (ITA), BC College Basketball (ITA), AS NoviPiù Junior Casale (ITA), Team Ohio (USA), BC Toronto (CAN), Baloncesto Sevilla (SPA), KK Kvarner 2010 Rijeka (CRO), USK Future Stars Praha (CZE), Atletas Kaunas (LTU), BC Telenet Oostende (BEL).

Šis tarptautinis turnyras yra vienas prestižiškiausių Europoje. Jame savo laiku žaidė tokios krepšinio žvaigždės kaip Vladimiras Radmanovičius, Chrisas Quinnas, Andrea Bargnani, Daequanas Cookas, Danilo Gallinari, Mantas Kalnietis, Tautvydas Lydeka, Martynas Pocius, Martynas Andriuškevičius ir daugelis kitų Europos bei Amerikos žemyno garsių krepšininkų.

Pirmas rungtynes kovo 25 d.  „Atletas - LSU“  jėgas išmėgins  prieš AS Novipiù Junior Casale (Italija ), o 26 d. rungtyniaus prieš Toronto BC komanda (Kanada).

„Atleto-LSU“  komandos sudėtis: Lukas Leskauskas, Paulius Petrikonis, Rytis Leonavičius, Rokas Petkevičius, Irmantas Kryžius, Ignas Jonušys, Aretas Jasiūnas, Titas Kručas, Benas Ilevičius, Rokas Norkus, Eimantas Poškus. Komandai vadovaus treneris Albertas Vilimas.

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas