LSU-Atleto“ turnė po Kiniją: visi rezultatai

.

Atletas Kinijoje 4 - Copy „LSU-Atletas“ vieši Kinijoje, kur grumiasi su JAV studentų ir Kinijos krepšinio komandomis. Pirmąsias rungtynes LSU krepšininkai žaidė Kaixian mieste, Chougoing regione 97:92 nugalėjo Jungtinių Valstijų komandą sudarytą iš JAV studentų lygos (NCAA) krepšininkų.

Daugiausiai taškų mūsų komandai pelnė: Šarūnas Vingelis 17, Taurantas Tamošiūnas ir Arūnas Sakalauskas po 16, Žygimantas Skučas 13 (4 blokai, 9 atkovoti kamuoliai). „LSU-Atleto“ snaiperiai pataikė net  15 iš 27 tritaškių.

II-osios rungtynės "LSU-Atletas" – JAV studentų komanda 88:82.

LSU komandai taškus pelnė: Šarūnas Vingelis 24 (33 naudingumo balai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos), Žygimantas Skučas 13 (17 naudingumo balų), Laimonas Mikšys 12 (11 naudingumo balų), Tomas Miškinis 11 (15 naudingumo balų), Arūnas Sakalauskas 8,  Taurantas Tamošiūnas 7, Modestas Žaunieriūnas 6, Šarūnas Beniušis ir Justas Nausėdas (11 naudingumo balų, 8 atkovoti kamuoliai) po 4.

III-iosios rungtynės "LSU-Atletas" – JAV studentų komanda 97:83.

Mūsų komanda pirmavo nuo rungtynių pradžios, o persvara siekė net 22 taškus. Nepaisant akivaizdaus pranašumo, rungtynės vyko nervingai, o joms įpusėjus,  už pasistumdymą iš aikštės išvaryti Taurantas Tamošiūnas  ir Jordan Myers. Šias rungtynes dėl traumos praleido Šarūnas Beniušis, tačiau jį puikiai pakeitė Tomas Miškinis (10 atkovotų kamuolių ir 5 blokuoti metimai, 28 naudingumo balai) pelnęs 19 taškų. Rezultatyviausias buvo Šarūnas Vingelis  28 taškai (24 naudingumo balai), Justas Nausėdas pelnė 16 (17 naudingumo balu), Arūnas Sakalauskas 13, Modestas Žaunieriūnas 9, Žygimantas Skučas ir Lukas Mikalauskas po 4, Taurantas Tamošiūnas ir Paulius Malašauskas (7 atkovoti kamuoliai, 9 rez. perdavimai, 15 naudingumo balu) po 2 taškus.

IV-osios rungtynės. „LSU-Atletas“ – Kinijos regiono komanda 78:54.

Daugiausia taškų pelnė: Taurantas Tamošiūnas 19, Justas Nausėdas 12, Arūnas Sakalauskas 11, Šarūnas Vingelis ir Modestas Žaunieriūnas po 8, Laimonas Mikšys ir Žygimantas Skučas po 6, Paulius Malašauskas ir Tomas Miškinis po 4.

V-osios rungtynės. „LSU-Atletas“ – Kinijos regiono komanda 124:68.

Taškus pelnė: Šarūnas Vingelis 24 (6 tritaškiai), Modestas Žaunieriūnas 21, Taurantas Tamošiūnas 14, Žygimantas Skučas(34 naudingumo balai) ir Tomas Miškinis po 13, Laimonas Mikšys 12, Justas Nausėdas 11, Arūnas Sakalauskas 8, Paulius Malašauskas 6, Lukas Mikalauskas 2.

VI-osios rungtynės. LSU-Atletas“ – Kinijos regiono komanda 102:54.

LSU komandai taškus pelnė: Arūnas Sakalauskas 20, Tomas Miškinis 16, Žygimantas Skučas 13, Taurantas Tamošiūnas 12, Lukas Mikalauskas 10 (treneriai leido pailsėti Šarūnui Vingeliui).

VII-osios rungtynės. „LSU-Atletas“ – JAV studentų komanda 72:89.

LSU komandai taškus pelnė: Arūnas Sakalauskas 23 (7 tritaškiai), Žygimantas Skučas 19,Šarūnas Vingelis 9, Paulius Malašauskas 8, Justas Nausėdas ir Tomas Miškinis po 4, Laimonas Mikšys 3, Taurantas Tamošiūnas 2.

VIII-osios rungtynės „LSU-Atletas“ – JAV studentų komanda 90:86.

Žygimantas Skučas 18,Šarūnas Vingelis 16, Šarūnas Beniušis 14 (8 atkovoti kamuoliai), Paulius Malašauskas (7 atkovoti kamuoliai ir rez. perdavimai) 12, Arūnas Sakalauskas 11, Taurantas Tamošiūnas 9, Tomas Miškinis 6, Justas Nausėdas 4.

„LSU-Atletas“ Kinijoje sužaidė 8 rungtynes: 4 kartus nugalėjo ir kartą pralaimėjo JAV studentų komandai bei iškovojo 3 pergales prieš Kinijos regionų komandas.

„LSU-Atleto“ sudėtis Kinijoje: Laimonas Mikšys, Lukas Mikalauskas, Modestas Žaunieriūnas, Justas Nausėdas, Šarunas Vingelis, Žygimantas Skučas, Šarūnas Beniušis, Taurantas Tamošiūnas, Arūnas Sakalauskas, Paulius Malašauskas, Tomas Miškinis. Treneriai: Edas Nickus ir Laimonas Eglinskas.

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas