LSU komandai – LSKL sidabras!

.

DSC 0110LSU krepšininkai antrus metus iš eilės grūmėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) I-os vaikinų grupės finale. Kaip ir praėjusiais metais, jie vėl turėjo pripažinti Mykolo Romerio universiteto komandos pranašumą 74:85 (18:20,17:21,27:16,12:28). Didžiąją susitikimo dalį vyko apyligė kova. Nors po dviejų kėlinių 41:35 pirmavo MRU krepšininkai, tačiau mūsų komanda spurtavo trečiajame kėlinyje ir įgijo penkių taškų persvarą 62:57. Vis dėlto jėgų kovoti dėl aukso medalių mūsų krepšininkams neužteko. Lemiamą ketvirtį jie pralaimėjo 12:28 ir iškovojo sidabro medalius.

Mūsų komandai taškus pelnė: Šarūnas Vingelis 19, Karolis Babkauskas 14, Žygimantas Skučas 13, Taurantas Tamošiūnas 11, Arūnas Sakalauskas 7, Paulius Malašauskas ir Šarūnas Beniušis po 3, Paulius Petrilevičius 2.
MRU ekipai daugiausia taškų pelnė Gediminas Orelik – 36 taškai.
LSU komanda tapo LSKL vicečempione!

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas