„LSU–Atletas“ grūmėsi Klaipėdoje

.

NeptunasLietuvos krepšinio lygoje Kauno rajono „LSU-Atletas“ žaidė Klaipėdoje, kur 75:85 (13:24,18:30, 25:16,15:19) nusileido vienai LKL lyderių „Neptūno“ komandai.

Edo Nickaus auklėtiniai nesugebėjo sustabdyti varžovų baudos aikštelėje - „Neptūnas“ net 58 taškus pelnė iš baudos aikštelės. Be to, klaipėdiečiai dvitaškius mėtė net 60 procentų tikslumu.
Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir laimėjo pirmą dviejų minučių atkarpą 9:2. Tada svečiai deficitą sušvelnino iki trijų taškų, tačiau pralaimėjo dar vieną atkarpą 0:9.
Tokiu būdu šiose rungtynėse skirtumas pirmą kartą perkopė dešimties taškų ribą, bet tai dar buvo niekis prieš siaubingą antrojo ketvirčio pirmąją pusę.
Beveik pusę kėlinio taškų pelnyti nesugebėjęs „LSU-Atletas“ pralaimėjo atkarpą 0:18, o „Neptūnas“ pasiekė rekordinę 29 taškų ribą. Nuo to momento, kauniečiai žaidė kiek sėkmingiau.
Ypač tai pažymėtina kalbant apie trečiojo kėlinio vidurį, kai keturių minučių atkarpą E.Nickaus auklėtiniai laimėjo 15:2. Tuo metu, pirmą kartą nuo pirmo kėlinio pabaigos ekipas skyrė tik dvylika taškų.
Ketvirtajame ketvirtyje skirtumas dar šiek tiek aptirpo, tačiau ne tiek, kad jis būtų sukėlęs pavojų Kazio Maksvyčio komandai.
„LSU-Atleto“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Karolis Babkauskas - jis pataikė šešis tritaškius iš vienuolikos bei pelnė 25 taškus. Arūnas Sakalauskas pridėjo 11, Šarūnas Beniušis ir Paulius Petrilevičius po 10.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Edgaras Ulanovas ir Justas Sinica pelnę po 12 taškų.