Dar vienas pralaimėjimas LKL

.

LietLietuvos krepšinio lygoje (LKL) Kauno rajono „LSU–Atletas“ išvykoje 61:86 (22:25, 9:27, 11:19, 19:15) pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“.

Taikliu tritaškiu rungtynes pradėję Edo Nickaus auklėtiniai per pirmąsias šešias susitikimo minutes susikrovė šešių taškų pranašumą, o Žygimantas Skučas per tą laiką pelnė net dešimt taškų. Tačiau ties ta šeštąja pirmojo ketvirčio minute sustojo tiek Ž.Skučas, tiek visas „LSU-Atletas“. Suaktyvinę gynybą panevėžiečiai užbaigę kėlinį laimėta atkarpa 11:2. To užteko, kad aikštės šeimininkai išsiveržtų į priekį.Antrasis kėlinys priminė košmarą - jo auklėtiniai per septynias minutes pelnė vos du taškus, o tuo pasinaudoję „Lietkabelio“ krepšininkai jau pirmavo keturiolikos taškų skirtumu. Nors LSU komanda tuo metu pasižymėjo keturiais taškais, tačiau tada savo sąskaitą atidarė Gediminas Žalalis. Jo iš eilės pelnyti 8 taškai bei Gorano Vrbanco ir Manto Kazono tritaškiai aikštės šeimininkų pranašumą padarė triuškinančiu. Pasibaigus dviem kėliniams komandas skyrė 21 taškas.Antroje rungtynių dalyje žaidimas nepasikeitė - „Lietkabelis“ ir toliau buvo pranašesnis tiek puolant, tiek ginant savo krepšį.Po trijų kėlinių ekipas skyrė 29 taškų skirtumas, o pasibaigus rungtynėms - 25.

„LSU-Atleto“ ekipai daugiausiai taškų pelnė: Paulius Petrilevičius 19 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Ž.Skučas 10 (8 atkovoti kamuoliai), Aurimas Birgelis 9, Justas Nausėdas 6, Taurantas Tamošiūnas 5, Karolis Babkauskas 4, šarūnas Beniušis ir Arūnas Sakalauskas po 3, Paulius Malašauskas 2.

„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė G.Žalalis pelnęs 17 taškų (8 atkovoti kamuoliai).