Iš Utenos pergalės atsivežti nepavyko

.

DSC 0029 2Lietuvos krepšinio lygoje ( LKL) pralaimėjimą patyrė Kauno rajono „LSU– Atletas“. Mūsų komanda išvykoje 70:86 (16:22, 19:21, 16:20, 19:23) Utenos „Juventus“ klubui.

Rungtynės prasidėjo Karolio Petrukonio metimu, į kurį tiksliai atsakė Žygimantas Skučas. Netrukus, po Šarūno Beniušio dėjimo iš viršaus, 4:2 priekyje jau buvo „LSU-Atletas“. Tiesa, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai LSU buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje.
Saulius Kulvietis tritaškiu persvėrė rezultatą savo komandos naudai, o Gintautas Matulis padidino persvarą iki trijų taškų. Toks skirtumas buvo populiariausias per visą pirmąjį ketvirtį, o likus žaisti tris sekundes iki kėlinio pabaigos, Jeremy Hazellas tritaškiu tą skirtumą padvigubino.
Beveik visą antrąjį ketvirtį uteniškių persvara siekė apie dešimt taškų, o trečiajame dar daugiau.
Edo Nickaus komandai pradėjo trūkti atsarginių indėlio - nuo suolo pakilę žaidėjai pelnė vos 19 taškų („Juventus“ - 45). Be to, kauniečiai tritaškius metė vos 19 procentų tikslumu („Juventus“ - 31) bei prastai kovojo dėl atšokusių kamuolių po savuoju krepšiu. Utenos komanda po varžovų krepšiu atkovojo net 14 kamuolių („LSU-Atletas“ - 5).
Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo Virginijaus Sirvydžio komandai pirmaujant dvylikos taškų skirtumu bei dviejų minučių pralaimėta atkarpa 0:5. Tuo metu, „Juventus“ treneris į aikštę išleido S.Kulvietį ir Averoną Kelviną Matthewsą, kurie su komandos draugais per trumpą laiką padidino pranašumą iki penkiolikos taškų ribos, o rungtynėms besibaigiant - iki šešiolikos. Šiose rungtynėse dėl ligos negalėjo žaisti Tomas Urbonas, o komandos gretose debiutavo Paulius Petrilevičius.
„LSU-Atletui“ Žygimantas Skučas įmetė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Naujokas Paulius Petrilevičius (5/5 dvit.)pridėjo 12 taškų, Taurantas Tamošiūnas 11, Šarūnas Beniušis 10, Karolis Babkauskas ir Paulius Malašauskas po 7, Aurimas Birgelis 6, Justas Nausėdas 1.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė: S.Kulvietis 17 tšk. ir A.Matthews 14.
Kitas LKL rungtynes „„LSU– Atletas“ žais kitą antradienį, balandžio 1 dieną, išvykoje su Panevėžio „Lietkabeliu“.
Rungtynių protokolą rasite čia.

Parengta pagal LKL informaciją.

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas