„LSU–Atletas“ šventė ketvirtąją pergalę LKL

.

DSC 0076Kauno rajono „LSU-Atleto“ klubas 72:69 (21:16, 9:15, 19:22, 23:16) įveikė sunkius laikus išgyvenantį Kėdainių „Nevėžį“ ir nutraukė septyniolikos iš eilės pralaimėjimų seriją.

Edo Nickaus auklėtiniai nuo pat susitikimo pradžios ėmėsi iniciatyvos ir per keturias minutes susikrovė dešimties taškų persvarą. Tik kėliniui besibaigiant, kėdainiečiai pelnė septynis taškus be atsako ir sušvelnino atsilikimą iki penkių taškų.
Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai jauniesiems oponentams darsyk smogė iš peties. Daugiausiai Povilo Butkevičiaus ir Tauro Jogėlos pastangomis jie ne tik panaikino varžovų pranašumą, tačiau ir patys išsiveržė į priekį. Per visą antrąjį ketvirtį „Atletas“ pelnė vos devynis taškus.
Trečiąjį kėlinį P.Butkevičius pradėjo dėjimu, tačiau vėliau jis su komandos draugais pralaimėjo seriją 0:10. Tiesa, netrukus laimėjo 6:0. Per trečiąjį kėlinį net tris kartus rezultatas buvo lygus.
Lemiamas ketvirtis prasidėjo Karolio Babkausko tritaškiu. Šis „LSU-Atleto“ gynėjas per svarbiausias dešimt susitikimo minučių pelnė net 13 taškų bei tapo svarbiausiu pergalės kalviu.
Nors likus trims minutėms rezultatas dar buvo lygus, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė kauniečiai.
Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė: K.Babkauskas 24 taškai, Žygimantas Skučas 17 (10 atkovotų kamuolių), Taurantas Tamošiūnas 12, Tomas Urbonas 10 (10 atkovotų kamuolių), Arūnas Sakalauskas 4, Aurimas Birgelis 3, Justas Nausėdas 2.
„Nevėžiui“ vos du krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių: Gintaras Leonavičius 18, Tauras Jogėla 16 (7 atkovoti kamuoliai).