"LSU-Atletas" nepasipriešino "Dzūkijai"

.

DzūkijaLietuvos krepšinio lygos rungtynėse „LSU–Atletas“ žaidė Alytuje, kur 63:103 (13:29, 18:28,12:24,20:22) pralaimėjo „Dzūkijos“ komandai.

Aikštės šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir nuolat didino savo persvarą. Po pirmojo kėlinio Alytaus krepšininkai pirmavo 29:13, o įpusėjus rungtynėms net 57:31. Po trijų kėlinių „Dzūkija“ padidino persvarą iki 81:43, o paskutiniame LSU neleido padidinti persvaros.
LSU-Atletui“ Šarūnas Vingelis (5/9 dvit., 2/5 trit.) pelnė 16 taškų, Vidmantas Sragauskis (4/7 dvit., 2/7 trit.) 14, Tomas Urbonas (11 atk. kam.) 10, Šarūnas Beniušis ir Karolis Babkauskas po 7, Arūnas Sakalauskas, Aurimas Birgelis ir Taurantas Tamošiūnas po 3.
„Dzūkijos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Darius Gvezdauskas 17 ir Paulius Dambrauskas 15.
Kitas LKL rungtynes „LSU–Atletas“ žais šį penktadienį, vasario 28 dieną, 18 valandą su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Susitikimas vyks Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios 8).