„LSU-Atletas“ puikiai grūmėsi su „Žalgiriu“

.

DSC 0068Šiandien Kauno rajono „LSU-Atletas“ žaidė su Kauno „Žalgiriu“ ir po garbingos kovos pralaimėjo 71:80 (18:18, 21:22, 16:21, 16:19).

Pakiliai „Žalgirio“ arenoje rungtyniavę LSU krepšininkai, puikiai pradėjo rungtynes, pirmąjį kėlinį sužaidė lygiomis 18:18, o po dviejų atsiliko vos vienu tašku – 39:40. Nors „Žalgiris“ žaidė stipriausios sudėties, mūsų krepšininkai pirmoje susitikimo dalyje buvo nesustabdomi – puikiai gynėsi, kovojo dėl atšokusio kamuolio, drąsiai atakavo. Neblogai komanda pradėjo ir III kėlinį, tačiau jam įpusėjus, po kelių klaidų, leido žalgiriečiams nutolti 48:57, o prieš paskutinį ketvirtį atsiliko 55:61. Nors pasktunėje rungtynių dalyje arčiau LSU komandai priartėti nepavyko, vis dėlto „Žalgirio“areną žaidėjai paliko iškėlę galvas – 71:80.
  „LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: K.Babkauskas (6 rez.perd.) 20, A.Birgelis 16, T.Urbonas (12 atk.kam.) ir Ž.Skučas po 10, Š.Vingelis 8, Š.Beniušis 4, P.Malašauskas 3.
  „Žalgirio“ rezultatyviausi: P.Jankūnas 12, V.Čižauskas 12, M.Kupšas 11.