„LSU – Atleto“ kapitonas: "Šiame sezone mes dar galime nustebinti"

.

vsKauno rajono „LSU – Atleto“ kapitonas, 27 metų 200 cm sunkusis kraštas Vidmantas Sragauskis sako, kad šiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone komanda dar turi nemažai galimybių pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos. Iki šiol komandos žaidimą trikdė žaidėjų traumos. Dabar visi sveiki ir pasiryžę kovoti.

Vidmantai, komanda neblogai pradėjo sezoną, iškovojo kelias pergales, tačiau dabar skaudžiai pralaimi net ir turnyrinės lentelės kaimynėms?

  Sezoną pradėjome neblogai. Žaidėme geriau nei praėjusiais metais, tačiau sėkmingą pradžią pakeitė pralaimėjimai. Mūsų žaidimą vėl išbalansavo žaidėjų traumos, daugumą rungtynių žaidžiame ne visos sudėties. Mums vis dar labai trūksta patirties, esame jauna, ambicinga komanda, tačiau darome pernelyg daug klaidų. Žaisti Lietuvos krepšinio lygoje – sunku, tačiau įdomu, varžovai rimtai analizuoja mūsų žaidimą, todėl rungtyniauti vis sunkiau. Žinoma, ir mes tobulėjame. Daugumai žaidėjų – tai antras sezonas LKL.

 „LSU –Atleto“ vadovai komandai kelia užduotį patekti tarp aštuonių stipriausių lygos komandų..

  Manau, kad ši užduotis vis dar įgyvendinama. Norime įrodyti, kad LKL esame neatsitiktinai. Dabar žaidėjų nekamuoja traumos. Norime tobulėti, stabiliai žaisti visas rungtynes. Šiemet Lietuvos krepšinio lygos komandos kur kas stipresnės, žaidžia nemažai legionierių. Vis dėlto manau, kad ir be kitų šalių krepšininkų, galime rungtyniauti sėkmingai. Šį sezoną žaidžiame labai daug rungtynių – dalis žaidėjų atstovauja Lietuvos sporto universitetui Lietuvos studentų krepšinio lygoje. LSKL komandose žaidžia nemažai NKL ir LKL komandų krepšininkų.

  Sezono pradžioje komandos žaidėjai išrinko kapitonu. Kaip pasikeitė tavo vaidmuo komandoje?

  Kaip ir kiekvienoje komandoje, būna sunkių akimirkų, tačiau kartu esame ne vienerius metus. Suprantame ir palaikome vienas kitą. Nepasakyčiau, kad kažkas pasikeitė, visi privalome daug treniruotis ir siekti pergalių.

  Šį sekmadienį laukia dvikova su Kauno „Žalgiriu“. Ko tikitės?

  Su Eurolygos komanda žaisti visada didelis iššūkis. Pirmą kartą rungtyniausime ir „Žalgirio“ arenoje, o dauguma žaidėjų svajonė atstovauti šiai komandai. Tikiuosi, kad pavyks sukurti intrigą, o mes atiduosime visas jėgas.
                                                                           

Ačiū už pokalbį.

 Rėmėjai ir partneriai

dagmita

 Katos grupė

 

kauno stiklas

lsu i svetaine - lt

 


diremta

baltijos brasta

 

varles logo -1 Savaitrastis Kaunas